Shop nu deze Elephant Man jas van GoSoaky. De fantastische waterproof jas is geschikt voor kinderen van 3 tot 12 jaar en gemaakt van 50% Polyester, 50% Polyurethaan.
Gosoaky is een in Amsterdam gevestigd merk, gespecialiseerd in het maken van “Outerproofs”. Hun intelligente bovenkleding is ontworpen om jouw kinderen in elke buitensituatie te beschermen.
Gosoaky creërt multifunctionele producten die zich aanpassen aan een moderne levensstijl en houden ervan slimme materialen te ontwikkelen die met het lichaam samenwerken en ruimte maken voor spel.
Elke Gosoaky jas is waterdicht of waterafstotend, met getapete of gesealde naden, technische details en materialen om ervoor te zorgen dat jouw kinderen echt “Outerproof” zijn. De balans tussen innovatie, mode en klassieke silhouetten maken elke Gosoaky perfect voor dagelijks gebruik.
Deze zomerjas van GoSoaky in de leuke kleur snapdragon yellow is perfect voor zowel jongens als meisjes. Deze Elephant Man jas is gemaakt van 50% Polyester, 50% Polyurethaan en is heerlijk voor lente en zomer.
Dit artikel is beschikbaar voor kinderen van 3 tot 12 jaar.